x
sadsad x
asdasd
Kampanyalı Altın Ürünler

Hakkımızda

Tak!
Derste, ofiste, toplantıda; barda, kafede, sokakta; gündelik hayatında veya özel buluşmalarında... o gün sen kimsen o; kendine göre takın, kendine göre kur kendini, sen sensin ve başkalarıyla berabersin. Altın takılarınla ışıltını kendin tasarla.

Hisset!
Temas ediyor sana ve etrafa, rengi tenine çok yakışıyor, ışıltın yansıyor etrafına, etrafın da sana ışıldıyor ışıltın karşısında. Altın kolyen, altın küpelerin, altın yüzüklerin ve altın bilekliklerin sana çok yakışıyorlar, çünkü senin hikayeni seninle taşıyorlar.

Yaşa!
Her yeni kombin yeni hikayelere açılmakta, keşfet, dahil ol ve yaşa. Altınla ışıldamanın binbir yolu var, ve daha yaşanacak binbir an, belki de en sıradan zamanların bile arasında. O yüzden, kulak ver her bir parça sana biriken hikayelerini fısıldasın ve ilham yeni kombinlerinde vuku bulsun.

Biz kimiz?

Biz Quyumcu’yuz. Buradayız ve sana altın takı tasarımlarımızla temas etmek arzumuz. Hayatının her alanında takabileceğin, her alanında yaşadığını hissettiren altın takıları sana sunmak istiyoruz. Yaşamının kıymetini hissetmende bir rol alabiliyorsak, ne mutlu bize.

Sana sunduğumuz altın takıların kişisel müzende daimi yer almasını çok isteriz; ama değişim kaçınılmaz biliyoruz. Ve altın takılarını yeni tasarımlarla güncellemek istediğinde senin için yine orada olan kuyumcun Quyumcu olarak seni bekliyoruz.

Dünya’nın en önemli altın takı üretim merkezlerinden birisi olan İstanbul’da deneyimli bir ekip olarak emek gösteriyoruz.

1998’den beri Türkiye’ye ve dünyaya üretim ve pazarlama yapan, yüz binlerce kişinin takı kutusunda yer eden altın takıların üreticisi Diva Jewellery’nin desteğiyle girişimimizi oluşturduk.

Toplumsal cinsiyet ve ekolojik değerleri ön planda tutan, bir altın takının üretimi ve pazarlaması sürecindeki emeğin değerini bilen, senin güvenine talip, aradığını keşfedeceğin bir marka girişimiyiz.

#TakHissetYaşa

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.