x
sadsad x
asdasd
Kampanyalı Altın Ürünler
 • İade ve Değişim İşlemleri


  Aldığınız her ürün, Quyumcu garantisi altındadır. 


  İade işlemleri öncesinde quyumcu@divakuyumculuk.com
   adresine sipariş numaranız ve iade nedeninizi belirten bir eposta göndermeniz gerekmektedir.

  Quyumcu Müşteri Hizmetlerinden Yurtiçi Kargo gönderi kodunu temin ederek ürününüzü tarafımıza ulaştırabilirsiniz.

  Almış olduğunuz ürünün kutu içeriğini tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü sipariş numaranızıda içeren bir dilekçe ile iade ediniz. Farklı kargo firması ile gönderilen iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir.


  Sipariş aşamasında müşterinin seçeceği yüzük numarasına göre üretim işlemi sağlandığından, isim ya da harf yazılan tüm ürünler kesin sipariş olup iade edilemez.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür 

  Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren beş (5) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 iş günü arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 

  Havale/EFT yoluyla verilen siparişlerin iadesi için sipariş esnasında müşteri tarafından ödeme yapılan hesap IBAN bilgilerini quyumcu@divakuyumculuk.com adresine iletilmesi gerekmektedir.

  Üründe ve ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 

  Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.. 

  Havale iadeleri 5 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 2-6 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.