x
sadsad x
asdasd
Kampanyalı Altın Ürünler
 • Sık Sorulan Sorular


  S: Ürünümün taşı düştü, ne yapmalıyım?

  C: Ürününüzün tadilat işlemini tamamlamak için müşterilerimiz sigortalı takip numarası ile birlikte gönderdiğimiz iade formunu doldurarak ürünü garantili bir şekilde açık olarak adresi belirtilen, Quyumcu Merkez Mağazasına kargo ile göndermek durumundadır.
  S: Ürünümün rengi değişti, ne yapmalıyım?
   
  C: Ürününüzdeki renk değişikliğinin nedeni kullandığınız kimyasal malzemeler (kolonya, krem, sabun, aseton, parfüm vb.) olabilir. Tam olarak sorunun nereden kaynaklandığını bulabilmemiz ve çözüme ulaşmamız için ürününüzü sertifikası ile birlikte en yakın mağazamıza getirmelisiniz.
  S: Ürünümün klipsi arızalı, ne yapmalıyım?
   
  C: Ürününüzü size en yakın mağazamıza sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde ürününüzün tamir ve bakımı yapılacaktır.
   
  S: Ürünümde ezilmeler var, ne yapmalıyım?
   
  C: Ürününüzü size en yakın mağazamıza sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde ürününüzün tamiri ve bakımı yapılacaktır.
   
  S: Kolyemin zinciri koptu, ne yapmalıyım?
   
  C: Ürününüzü size en yakın mağazamıza sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde ürününüzün tamiri ve bakımı yapılacaktır.
   
  S: Ürün sertifikamı kaybettim, ne yapmalıyım?
   
  C: Ürünü faturası ile birlikte satın aldığınız mağazaya getirerek konu ile ilgili destek alabilirsiniz.
  S: Aldığım ürün kusurlu çıktı ne yapmalıyım?
   
  C: Size en yakın mağazamıza ürününüzü sertifikası ile birlikte götürdüğünüz takdirde ürününüz incelenerek size bilgi verilecektir.
  S: Ürünüm tamirden geldiğinde gramı eksikti, ne yapmalıyım?
   
  C: Ürününüze ölçü veya boy ayarlaması yapıldıysa gramında eksiklik olması normaldir, ayrıca bakım ve ciladan sonra da ürün gramında ufak oynamalar olabilmektedir.
  S: Satın aldığım ürünü değiştirmek istiyorum ne yapabilirim?
   
  C: Üründe kullanım olmadıysa satın aldığınız mağazadan ilk 14 gün içinde sertifika ve ürünün faturası ile birlikte başvurarak değişim yapabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.